Психологічна осіння школа

12279193_969181866461463_4025985301154873485_nВін знаходиться на верхньому плато нашого життя: ми довго і нелегко до нього йшли. Сюди ми вже принесли наплічник розмаїтого досвіду: терпкого і солодкого, колючого і болісного, тріумфального і комічного… ВСЯКОГО!!!! Звідси гарний краєвид, ми добре орієнтуємось на території, яку залишили позаду – звивисті стежки пізнання, навчання, бурхливі ріки почуттів і пристрастей, озера незатьмареного щастя і обгорілі скелети спалених громами надій… тут…тут на плато більше питань, ніж відповідей. Якось не прийнято у нас в суспільстві ділитись такими думками-осторогами. Але, вони неминуче приходять до кожної мислячої дорослої людини. Свого часу, у неповторному особистісному звучанні: НУ, ДАЛІ ЩО…? ЯК ? З КИМ?  Все разючо змінилось від початку нашого шляху. Обставини, супутники, змінились ми самі. У переважній більшості, ми знаємо правду про себе. Знаємо,що можемо, але і знаємо, чого не досягнемо вже ніколи… І, мабуть, оце НІКОЛИ лякає найбільше. Тому запрошуємо у цей ліс разом! Розглянутись, зорієнтуватись, пильно придивитись, повідкидати трухляві гіляки з-під ніг… Присісти, прислухатись, задуматись і…Йти далі! Конче йти далі!!! Сильнішими, мудрішими і впевненішими! І, власне, разом із іншими учасниками ми зможемо набрались тих необхідних нам сил для подальшого шляху. Ми зробимо ревізію наших наплічників,поділимось своїм унікальним досвідом, збагатимось чужим напрацьованим і пережитим, повикидаємо непотрібний обтяжуючий баласт, запитаєм про тривожне, довідаємся дуже обнадійливе і оптимістичне, і грамотно сплануємо подальше просування…
У цьому магічному лісі у нас буде декілька зупинок-привалів. Це буде ГАЛЯВИНА ВТРАТ І РОЗЧАРУВАНЬ , ГАЛЯВИНА ОБМЕЖЕНЬ І МОЖЛИВОСТЕЙ , ГАЛЯВИНА ЗДОРОВОГО ГЛУЗДУ І ГЛУЗДОВНОГО ЗДОРОВ’Я, ГАЛЯВИНА НЕМИНУЧОСТІ КІНЦЯ, ГАЛЯВИНА ГАРМОНІЇ, ТВОРЧОГО ОСМИСЛЕННЯ І СПОКОЮ. Усе це триватиме, підсвічене доброзичлиувістю і гумором через хмарки прикрості і непорозуміння.
Ми твердо переконані, що це єдиний правильний шлях! Бо якраз нашому поколінню випало докорінно змінити бачення тих ЛІТНІХ літ. Бо у стрімкому бігові світу і часу ми зможемо протиставити наше мистецтво ГІДНО І ГАРНО СТАРІТИ !!!

Семінарські заняття

_____________________________________________

Проект Психологічна осіння школа