Масаж

Види масажу:

  • палсинг масаж
  • розслабляючий масаж для вагітних
  • тілесна практика rebirth (сповивання)
  • масаж для дітей

Масаж для майбутніх мам розслабляючий

Копмлекс релаксуючих дій для майбутніх мам, які допомагають розслабитись і не шкодять виношуванню малюка.

Сеанс  7 – 10 занять.

Масаж під час вагітності дозволить Вам максимально розслабитись та отримати справжню насолоду, так як тривалість самого масажу 2 години. Масуються всі частини тіла, крім тих зон в тілі, які не можна масувати під час вагітності.

Завдяки масажу у Вас покращиться кровообіг та лімфо відтік, мине біль в області попереку, спини, тощо. Додасть хорошого настрою та відчуття легкості.

Відновлюючий масаж після пологів

Сеанс 10 – 15 занять

В даному масажі особлива увага приділяється області спини, грудної клітки, животу та рукам.

Починати такий масаж можна не раніше ніж через 4 – 5 тижнів після пологів. Масаж сприяє підвищенню  дієздатності всіх груп м’язів. Допоможе швидше увійти в ритм нового життя, додасть більше сил, впевненості в собі та принесе  максимальну насолоду.

Масаж для немовлят

pre_1429340209__moi-rodi52

Для того, аби малюки добре розвивались їм необхідні дотики люблячих рук. Тому легкий, приємний масаж протягом дня піднесе розвиток Вашого малюка на сходинку вгору, оскільки дотики прямо впливають на розвиток нервової системи дитини та, як наслідок – розвиток інтелекту.

Добре, якщо такі дотики малюк отримуватиме ще внутрішньо утробно – адже він сам виходить на зв’язок, коли  вип’ячуює з животика мами то ручку, то ніжку. Мама, що очікує дитину, може погладжувати свій животик відповідаючи малюкові своїми дотиками, супроводжуючи їх приємними словами або думками.

Коли дитина народжується – вона проходить родовий канал – достатньо вузкий прохід, в цей момент її тіло отримує потужний тактильний стимул для всіх шкірних рецепторів, формується також правильний вигин хребта, ерогенні зони та багато іншого.

Щоденне спілкування із малюком, догляд за ним, купання – усе це – прекрасний спосіб допомогти йому опанувати своє тіло – адже пізнання тіла відбувається у нього через дотики.

Проте, для досягнення хорошого м’язевого тонусу в 1 місяць, 3, 9, 12 місяців важливо пройти загально оздоровчий курс масажу у фахівця.

Лікар ЛФК або дитячий масажист (наявність медичної освіти тут є обов’язкова) професійно проведе курс масажу, а також зможе виявити на ранніх етапах відхилення у фізичному розвитку, наприклад: дисплазію тазових суглобів, вивихи, кривошию та ін.  Крім того, спеціаліст по дитячому масажу навчить мамусю  основным прийомам масажу для немовлят.

Вимоги до дитячого масажиста:

В першу чергу ознайомтесь з освітою та кваліфікацією людини. (Не зайвим буде ознайомитись із дипломом та рекомендаціями за місцем праці). Зверніть увагу наскільки вона приємна у спілкуванні, охайна зовні та як на неї реагує малюк, поспостерігайте за її роботою. Нормальна перша реакція малюка на нову людину  – це пересторога, тому, для початку, дитина повинна звикнути до нового обличчя, голосу, дотиків. Оскільки реакція немовлят напряму залежить від реакції мами, –  надмірна Ваша тривога тільки відтермінує момент звикання. Масаж повинен відбуватися у знайомому для дитини місці, тобто масажист виїздить до Вас додому.

Покази до масажу немовлят:

1.       Загально оздоровчий  в 1 месяц, 3, 9 і в 1 рік.

2.       Дитину турбують гази

3.       Дренажний  масаж (для полегшення відходження мокротиння) при захворюванні дихальних шляхів.

4.       Дитина надто перезбуджена, у неї поганий сон або апетит.

5.       Недоношена дитина.

6.       Дитина знаходиться на штучному вигодовуванні.

7.       Дисплазія тазових суглобів.

8.       Відставання у розвитку (наприклад, погано тримає голову, не повзає, не сидить).

9.       Плоскостопість.

Протипокази до масажу немовлятатам.

1.       Висока температура.

2.       Висипання на шкірі (особливо гнійного характеру).

3.       Вивихи (їх має вправляти хірург).

4.       Грижі.

5.       Вроджені пороки серця.

6.       Не можна робити масаж дитині, що плаче.

Тривалість масажу

Починаючи з  5-7 хв., для того, щоб дитина звикла, поступово збільшуючи до 10-20 хв. Лікувальний масаж – 20-30 хв.

Місце для масажу

У домашніх умовах оптимальним варіантом може бути стіл (дитина повинна повністю на ньому поміщатися та не впасти) застелений ковдрою та разовою пелюшкою. Температура у кімнаті 22◦ С. Масажні олії і присипки використовувати не рекомендується, щоб не забивати пори на шкірі.

Замовити масаж можна за тел. +38 (093) 758-42-26

Масаж проводить Брон Юлія –  фахівець з тілесних практик

Повернутися у розділ Для майбутніх батьків

____________________________________

Проект SWEET Дитя